SALIMA 2018

SALIMA 2018

Brněnské výstaviště se každý druhý rok stává evropským centrem potravinářství a řady dalších oborů. Konají se zde již několik desítek let potravinářské veletrhy známé pod názvy SALIMA, MBK, INTECO či Vinex. Tato prestižní akce přitahuje výrobce špičkových produktů, odborníky a zejména milovníky skvělých jídel a nápojů.
Akciová společnost AGRO Jesenice u Prahy je nejen tradičním vystavovatelem, ale také skvělým zpracovatelem různých druhů mražené zeleniny a ovoce, které vyrábí tak, aby spotřebitel získal produkty, které si zachovávají svoji skvělou chuť a výživové hodnoty. Na jejich stánku, který byl stále v obležení návštěvníků, pak bylo možné některé produkty nejen vidět, ale i ochutnat.
Jedním z těchto mražených výrobků, které společnost AGRO Jesenice nabízí, jsou ovocné koktejly Smoothie, vyráběné z různých druhů vyzrálého ovoce v červené, zelené či žluté barvě.
Významnou událostí celého veletrhu je udílení nominací a prestižních Zlatých medailí, které je spojené se slavnostním zahájením veletrhu, za přítomnosti politických špiček a představitelů oboru.
Právě zde Žluté Smoothie získalo nominaci na Zlatou SALIMU 2018. Novinkou byla Mražená zelenina s ananasem, která je skvělá pro pokrmy kombinující sladkou a slanou chuť, například pro thajskou kuchyni.

Translate »