Český zpracovatel mražené zeleniny

Novinky

Mexická směs 350g získala certifikát Klasa

Tak jako každý rok i letos se AGRO Jesenice u Prahy a.s. zúčastnilo mezinárodního agrosalónu Země živitelka v Českých Budějovicích. Ten patří mezi nejvýznamnější zemědělské veletrhy v Evropě. Pravidelně tuto výstavu navštěvuje více jak 560 vystavovatelů a cca 116 tisíc návštěvníků. Současně jsme zde obdrželi certifikát kvality českých potravin „KLASA“, kde jsme uspěli s výrobkem […]

Zobrazit celou novinku

NAPSALI O NÁS – FARMÁŘSKÝ DEN 2018

Letos proběhl v areálu naší firmy již sedmý ročník Farmářského dne. Přinášíme malé ohlédnutí v podobě článku, který o nás vyšel v Potravinářské revue.

Zobrazit celou novinku

AGRO Jesenice se účastní Gastrofestu v Českých Budějovicích

Ve dnech od 10. do 12. 11. 2016 se koná již  20. jubilejní ročník Gastrofestivalu v Českých Budějovicích. Naše společnost zde prezentuje sortiment mražených zelenin a ovoce včetně letošních novinek. Na stánek jsme si přizvali profesionálního kuchaře pana Romana Ťulpu, který návštěvníky seznamuje s možnostmi využití našich zelenin a ovoce na konkrétních pokrmech, které jsou […]

Zobrazit celou novinku

Nové zeleniny do retailu

Vážení zákazníci, s podzimem letošního roku jsme pro Vás připravili čtyři nové zeleniny. Jesenická 350g, S ananasem 350g, S žampiony 350g a Gurmánská 350g Věříme, že Vám budou chutnat.

Zobrazit celou novinku

Potravinářká revue – Farmářský den

            V aktuálním čísle časopisu Potravinářská revue vyšel článek o Farmářském dnu v AGRO Jesenice.

Zobrazit celou novinku

Farmářský den v AGRU Jesenice

Jako každoročně, tak i letos proběhne 28.5.2016 od 9h Farmářský den v areálu AGRO Jesenice v Hodkovicích. Pro návštěvníky je připravený bohatý program s ukázkou moderní zemědělské techniky, ukázka hospodářských zvířat a zábavný doprovodný program s atrakcemi pro děti. Součástí je i možnost občerstvení.

Zobrazit celou novinku

SALIMA 2016

V tomto roce se naše firma zúčastnila největší potravinářské akce mezinárodního veletrhu SALIMA v Brně ve dnech 17-20.2.2016, kde jsme měli samostatnou expozici našich výrobků. Současně jsme náš stěžejní produkt Špenát listový sekaný 400g přihlásili do soutěže o Zlatou Salimu. Tento výrobek uspěl a získal nejvyšší ocenění Zlatá Salima.

Zobrazit celou novinku

Nový obalový design 2016

Pro rok 2016 jsme se rozhodli na postupném sjednocování grafických designů našich výrobků pro retail. Nově vizuál bude sjednocený a pouze barevně odlišený. Prémiové řadě zůstává typická tmavě zelená, řadě standard žlutooranžová a ovoci růžová. Věříme že tato změna pomůže lépe v identifikaci naší značky v mrazácích.

Zobrazit celou novinku

Nové výrobky do gastronomie

V průběhu jara 2016 jsme rozšířili nabídku výrobků do gastronomie o dva výrobky: Celer řapíkatý a Cuketa plátek 2,5kg. Přestože se jedná na první pohled o ne příliš populární zeleniny, jejich úloha v gastronomii je nezastupitelná.

Zobrazit celou novinku
Translate »